O nas

Odcinek można pobrać w formacie .mp3 klikając: Pobierz

Admin – pedagog, doktorantka, wielbicielka sztuki oraz…
…miłośniczka podróży, która jeśli nie w rzeczywistości to podróżuje palcem po mapie. Pierwszy zagraniczny wyjazd odbyłam będąc dzieckiem, jako mieszkanka strefy nadgranicznej (polsko-czeskiej). W sporze morze VS. góry jestem #teamMorze. Od dziecka fascynował mnie atlas świata i tak już zostało, że po zakończeniu jednej podróży planuję następną. Organizator noclegów i atrakcji oraz nawigator – to ja!

Admin – student medycyny, pasjonat nowych technologii…uzależniony od wyszukiwania tanich lotów. Pierwszą samodzielnie zorganizowaną podróżą była weekendówka w Budapeszcie. Rozkochany w swojej małej ojczyźnie (Kotlinie Kłodzkiej) i wierny górom. Moim marzeniem jest zostanie lekarzem rodzinnym w małej, górskiej wioseczce #teamGóry. Transport, wyszukiwanie miejsc z pysznym jedzeniem to moja działka

Dlaczego warto z nami podróżować?

Głos z podróży to miejsce dla osób, które lubią słuchać (podcast) i czytać (blog). Wszystkie treści to zbiór naszych doświadczeń, których z każdym rokiem przybywa. Lubimy podróżować tanio, ale dla nas nie oznacza to spania na dziko i jedzenia konserw. Największą frajdę sprawiają nam upolowane okazje, jak wtedy, gdy w Kambodży nocowaliśmy w 3 gwiazdkowym hotelu z basenem za 12 zł za noc! Lubimy dzielić się ciekawostkami, ale i tipami, aby Wam podróżowało się łatwiej.

Gdzie już byliśmy?

Razem podróżujemy od 2018 roku i wspólnie odwiedziliśmy: Laos, Tajlandię, Kambodżę, Wietnam, Maroko, Grecję, Kazachstan, Uzbekistan, Kirgistan, Łotwę, Węgry i Ukrainę. Nasze wcześniejsze podróże, które również pojawią się na blogu to: 
– Belgia 
– Chorwacja 
– Czechy 
– Francja 
– Hiszpania 
– Izrael 
– Luksemburg 
– Monako 
– Niemcy 
– Portugalia 
– Słowenia 
– Watykan 
– Wielka Brytania 
– Włochy

Oboje mamy na swoich kontaktach ponad 20 odwiedzonych krajów.

Gdzie się wybieramy?

Przed nami 2020 rok, który zaczęliśmy wyjazdem do Lwowa. Ten rok jest dla nas bardzo ważny i zapowiada się wiele zmian. Nie zabraknie jednak podróży! W planach mamy Trójmiasto, Argentynę oraz Włochy. Nie możemy się doczekać!